Apie mus

Esame kompanija, užsiimanti naudotų automobilių ir kitų transporto priemonių paieška ir pirkimu pagal klientų užsakymus iš Vokietijos bei kitų Vakarų Europos šalių. Jums tereikia išsirinkti norimą automobilį kažkuriame užsienio skelbimų portale, o visą kitą padarysime mes. Su mūsų pagalba sudėtingas automobilio paieškos ir pirkimo procesas taps paprastu, nes:

  • Mūsų komanda skaičiuoja 25-erių metų darbo patirtį automobilių srityje, o vienas mūsų narių turi 20-ies metų patirtį  perkant automobilius Vokietijos rinkoje. Žinias apie automobilius sukaupėme bei pirkimo ir pardavimo strategijas sukūrėme dirbdami ne tik prekybos, bet ir automobilių remonto srityje.
  • Pagrindinė šalis, kurioje perkame automobilius, yra Vokietija, tačiau esant specialiam kliento poreikiui galime nupirkti ir pargabenti automobilį ir iš kitos Vakarų Europos šalies. Dirbame tiek mažmeninės, tiek didmeninės prekybos rinkose, todėl per metus nuperkame ir klientams pristatome daugiau nei 100 automobilių.
  • Iš pagrindų suprantame automobilius ir šią rinką, todėl patirtimi dalinamės konsultuodami klientus visais automobilio įsigijimo bei eksploatacijos klausimais.


Spausk čia, užsisakyk automobilį dabar


Pradėkite automobilio paiešką su malonumu!

Sveiki,  Danai,

Esu patenkintas Jūsų surasta ir atvaryta mašina. Viskas veikia nepriekaištingai, rieda puikiai. Tad drąsiai visiems rekomenduoju kreiptis į jūsų firmą "Kokybiški auto" - puikus bendravimas, nuostabus kolektyvas.

Su pagarba Arvydas G.