DUK

Naudotas automobilis iš Vokietijos

Kodėl automobilį pirkti tiesiai iš Vokietijos gaunasi brangiau, kai tokį patį gerą automobilį čia, Lietuvoje, galima nusipirkti pigiau?

Vokietijoje perkame tik kokybiškus automobilius, t.y. su tikra rida, nesumaitotu kėbulu, be didesnių defektų, su veikiančiomis saugumo sistemomis ir t.t. Tokie automobiliai Vokietijoje beveik visais atvejais kainuoja tiek pat, kiek Lietuvoje, dažnai ir brangiau. Pigiai ir labai pigiai naudotus automobilius Vokiečiai parduoda tuo atveju, kai mašinos jiems nebereikalingos, t.y. automobilis nebeatitinka saugumo standartų, pvz.: stipriai pažeistas kėbulas, nuvažiavę didelius atstumus, su variklio ar kitų agregatų rimtesniais defektais, ypač pigūs skenduoliai ir pan. Žinoma, visi šie automobiliai yra remontuojami, tik ar galima sakyti, kad jie tokie pat geri?

Kaip įvertinate naudoto automobilio stovį?

Būklės įvertinimas vyksta dviem etapais: pirmajame etape vertiname pateiktus dokumentus apie automobilį bei jo pardavėją. Daugelio metų patirtis šioje srityje, vien iš dokumentų, leidžia gan tiksliai nuspėti ar automobilis vertas dėmesio ar ne. Antrajame etape į vietą vyksta mūsų specialistas, kuris nuodugniai apžiūri parduodamą automobilį, testuoja jį, derasi dėl kainos bei pateikia savo įžvalgas pirkėjui. Kadangi mes sutartimi atsakome už kokybę, kiekvieną automobilį vertiname taip, lyg jį pirktume sau.

Kaip parvarote automobilį?

Priklausomai nuo nupirkto automobilio būvimo vietos Vokietijoje, transportą organizuojame jūros arba sausumos keliais. Esant reikalui siunčiame žmogų iš Lietuvos, kuris automobilį parvaro sava eiga.

Per kiek laiko nuperkamas naudotas automobilis?

Dokumentų tvarkymas ir logistika užtrunka iki 2 sav., visa kita priklauso nuo to, kaip greitai rasime Jūsų poreikius atitinkantį automobilį.

Ar galite tik parvaryti naudotą automobilį iš Vokietijos?

Šiuo metu atskirai šios paslaugos neteikiame.

Anketa